115. Zimní potok

Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč