130. Krajina
Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč