40. Květiny ve váze

Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 60 x 82,5 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:39

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 400 Kč