154. V docích
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 55 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč