Papoušek II.

Autor: Hertwig Katzhütte
(1864)

značeno zespodu reliéfní značkou a číslem modelu 3923 a barevností 22
Výška: 26 cm, délka: 32 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč