40. Sedící dívenka

Autor: Jaroslav Čermák
(1831 Praha - 1878 Paříž, Francie)

poškozené plátno, olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 52 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč