145. Zámek E. Destinnové ve Stráži nad Nežárkou
Autor: Petr Jaroš
(1859 Praha - 1929 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 116 cm, rámování: 133 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč