76. Do tvých očí ....

Autor: František Bílek
(1872 Chýnov - 1941 Chýnov)

Do tvých očí pokorně se dívaje-sama sebe uvidím a ještě tebe spatřím za hlavou
signováno a datováno vlevo v rohu, jedná se o členskou prémi Umělecké besedy za rok 1926
Materiál: pálená hlína, datace: 1925
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč