154. Krajina

Autor: Jan Nowopacký
(1821 Nechanice - 1908 Slavětín)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, papír ztmavlý stářím
Technika: kombinovaná technika, datace: nečitelně
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč