1. Domy ve stromech

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 50 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 6d 19h 35m 23s

Vyvolávací cena: 900 Kč