1. Domy ve stromech

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 50 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:50 SEČ

Aktuální cena: 900 Kč

Zbývá: 2d 5h 40m 25s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč