10. Na návsi

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 49 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 52 x 64 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:10 SELČ

Zbývá: 11d 9h 30m 42s

Vyvolávací cena: 800 Kč