10. Portrét sedícího muže

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, papspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 47 cm, rámování: 64 x 44 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:56 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 5h 17m 51s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč