10. Portrét sedícího muže
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, papspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 47 cm, rámování: 64 x 44 cm
Konec dražby: 01.02.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč