11. Pohled do kraje

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 57,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 58 x 73 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:11 SELČ

Zbývá: 11d 10h 14m 0s

Vyvolávací cena: 600 Kč