12. Mlžná krajina

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 56 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:12 SELČ

Zbývá: 11d 9h 34m 18s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč