12. Zátiší s jablky
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 49 cm
Konec dražby: 12.01.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč