123. Hasičská nádrž
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: křída
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 43 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč