126. Chalupy na kopci
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 56 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč