13. Muž v očekávání I.

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 17 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 32 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:58 SEČ

Aktuální cena: 600 Kč

Zbývá: 2d 5h 9m 56s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč