13. Nahá do postele

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 50 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:13 SELČ

Zbývá: 11d 10h 46m 35s

Vyvolávací cena: 350 Kč