Cesta domů

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 64 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč