Odpočívající žena

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: perokresba
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč