Muž v očekávání II.

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 17 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 32 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:16 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 600 Kč