18. Plán aktivit
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Šířka: 57 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 57 cm
Konec dražby: 14.09.2022 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč