189. Stromy u potoka
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 56 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč