Stromy u potoka

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 56 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč