Starý mlýn

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 65 x 78 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč