Zátiší s jablky

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 49 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč