Postava mladé ženy

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 43 x 57 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč