192. Postava mladé ženy
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 43 x 57 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč