Mužský portrét

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 28 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 43 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč