Drahoušek

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 52 cm, rámování: 69 x 50 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč