2. Po západu slunce

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 71 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 85 cm

Konec dražby: 01.06.2021 20:01 SELČ

Zbývá: 22d 9h 17m 3s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč