2. Stromy

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 35,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 49 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:01 SELČ

Zbývá: 6d 18h 57m 53s

Vyvolávací cena: 800 Kč