2. Stromy u potoka
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 56 cm
Konec dražby: 16.08.2021 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč