23. Nahá do postele
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 50 cm
Konec dražby: 14.09.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč