Po západu

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 44 x 54,5 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč