241. Plán aktivit

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Šířka: 57 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 57 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč