25. Mladý muž v obleku
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo nahoře, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 25,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 59 x 43 cm
Konec dražby: 16.08.2021 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč