25. Pohled do krajiny
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 35 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 48,5 x 50 cm
Konec dražby: 14.09.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč