Nahá do postele

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 50 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 350 Kč