274. Konvolut 8 ks krajinek
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
volné desky, různé rozměry, z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 28,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč