Zelená krajina

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč