3. Na návsi

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 49 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 52 x 64 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:51 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 4h 36m 39s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč