30. Krajina u Maxova
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 32 cm, rámování: 54,5 x 70 cm
Konec dražby: 16.08.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč