31. Mužský portrét
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 28 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 43 cm
Konec dražby: 12.01.2022 20:30 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč