Domy ve stromech

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 50 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč