Muž

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 37 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 42 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:31 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 600 Kč