33. Portrét muže
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signovánovlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49,5 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 80 x 65 cm
Konec dražby: 01.06.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč