34. Drahoušek
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 52 cm, rámování: 69 x 50 cm
Konec dražby: 12.01.2022 20:33 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč