Hrdá žena

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

přisouzeno Karel Sloup, nerámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1956
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč